Aquapark Velky Meder
PR články

Zdravie a relax v Aquaparku a Termálnom kúpalisku Veľký Meder

0 47

Zdravie a relax v Aquaparku a Termálnom kúpalisku Veľký Meder

 

Ak chcete spojiť relax a zábavu so starostlivosťou o zdravie navštívte Aquapark a termálne kúpalisko Veľký Meder. Geotermálna voda v stredisku príjemne uvoľňuje svalstvo a má blahodárne účinky na pohybové ústrojenstvo. Zároveň vás tu privíta príjemné prostredie s množstvom zábavných atrakcií a až desiatimi bazénmi.

Na svoje si tu prídu milovníci víriviek, rekreační plavci aj športovci. Pre nich je k dispozícii 50 metrov dlhý plavecký bazén. Stredisko ponúka vzrušujúce adrenalínové atrakcie. Ich súčasťou sú šmýkačky a tobogany exotických tvarov a pestrých farieb. Návštevníkom poskytujú prejazd toboganovým potrubím s vyústením na obrovskú rampu, alebo do pestrofarebného lievika. Súčasťou areálu je Tarzania, lanová dráha s dĺžkou 650 metrov. Je rozdelená do dvoch trás a poriadne ponaťahuje údy veľkých aj malých lezcov.

V aquaparku nechýbajú stravovacie zariadenia fast foodového aj reštauračného typu. Pre rodičov s deťmi je počas leta k dispozícii ostrov drobčekov, kde sa tím zabávačov postará o ratolesti, zatiaľ čo rodičia môžu pokojne relaxovať. Stredisko celoročne organizuje animačné programy. Počas leta čaká na návštevníkov viacero podujatí. Ide hlavne o večerné koncerty rôznych hudobných skupín. Tie sa konajú priamo v areáli strediska, vo vybrané dni v týždni.

Letná sezóna bude trvať do konca augusta. Veľký Meder sa môže popýšiť najvyšším počtom slnečných dní na Slovensku. Privítať vás tu preto môže príjemné letné počasie.

 

Facebookmail
Facebookmail

O autorovi / 

admin

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené *

Meniny na týždeň:

Dnes je: , čas:  

19.10.2017 ... má meniny Kristián
20.10.2017 ... má meniny Vendelín
21.10.2017 ... má meniny Uršuľa
22.10.2017 ... má meniny Sergej
23.10.2017 ... má meniny Alojzia
24.10.2017 ... má meniny Kvetoslava
25.10.2017 ... má meniny Aurel

sledujte nás:

Facebookmail

zdieľanie:

Facebookmail

Posledné komentáre:

Reklama: