PR články

Vo Veľkom Mederi otvoria nový wellness

0 22

Nový wellness vo Veľkom Mederi

Thermal Corvinus Veľký Meder je známy thermal park nachádzajúci sa na juhu Slovenska, neďaleko Dunajskej Stredy. Pre návštevníkov dlhoročne poskytuje rôzne rekreačné služby spojené s využitím termálnej vody. K doterajším službám už čoskoro pribudnú nové atrakcie. Pôjde o nový saunový svet so štyrmi príjemnými saunami a rekreačnou miestnosťou so soľnými kvádrami. Predpokladaný termín otvorenia je jar 2018.

Stredisko je známe vodou uvoľňujúcou svalstvo a pôsobiacou priaznivo na pohybový systém človeka. Teplota vody sa počas chladnejších mesiacov pohybuje od 28 do 38 °C, čo rekreantov príjemne zohreje. Súčasťou bazénov sú vodné trysky a masážne sprchy. Deti a rodičia si určite prídu na svoje v Rodinnom zábavnom bazéne s interaktívnym vodným ihriskom s vodnou vežou, vodopádmi, vodnými sprchami, 500 litrovým vedrom, vodnými clonami, delami a kĺzačkami. V areáli sa nachádza aj krytý plavecký bazén s dĺžkou 25 metrov. V THERMAL CORVINUS Veľký Meder nájdete stravovacie zariadenia, obchodíky aj vinárničku. Vo vstupnej hale funguje interiérové detské ihrisko, kde sa deti môžu vyšantiť pričom rodičia môžu oddychovať pri káve vo vedľajšej reštaurácii. Za trojhodinový vstup počas pracovných dní zaplatíte 6 Eur. Počas víkendov je vstup o 1 Euro drahší.

www.thermalcorvinus.sk

Facebookmail
Facebookmail

O autorovi / 

admin

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené *

Meniny na týždeň:

Dnes je: , čas:  

19.02.2018 ... má meniny Vlasta
20.02.2018 ... má meniny Lívia
21.02.2018 ... má meniny Eleonóra
22.02.2018 ... má meniny Etela
23.02.2018 ... má meniny Roman, Romana
24.02.2018 ... má meniny Metej
25.02.2018 ... má meniny Frederik, Frederika

sledujte nás:

Facebookmail

zdieľanie:

Facebookmail

Posledné komentáre:

  • Lenka Poradňa
    Ešte som zabudla napísať, že bolesti pri prechádzajú až do chrbta.
  • Lenka Poradňa
    Dobrý deň, už skoro rok mam bolsti v nadbrušku, hlavne v pravom podrebrí alebo okolo pupka. Bolesť je rôzneho charakteru,…

Reklama: