multivitamín
doplnky výživy

Multivitamín tekutý extrakt – pre deti

0 483

Nový prípravok,

multivitamín, prírodný extrakt, 200ml.

Multivitamín extrakt je tekutý rastlinný koncentrát vhodný najmä pre deti. Obsahuje komplexné spektrum vitamínov prírodného pôvodu, ktoré zaistia dieťaťu každodenný efektívny prísun potrebnej dávky vitamínov. Jeho veľkým plusom je chuť a hlavne forma, čo je dôležité vzhľadom na ochotu dieťaťa prijať takýto preparát.

Detský multivitamín Klas je sirup príjemne sladkastej, ovocnej chuti. Sirupy sa deťom ľahšie prehĺtajú a v prípade potreby je ich možné pridať do pitia alebo jedla a deti často ani nemusí vedieť, že niečo konzumujú.

Ak si nie sme istí, či dieťa denne prijíma odporúčanú dávku vitamínov, nie je od veci siahnuť po vitamínovom doplnku. V súčasnosti je na trhu nepreberné množstvo vitamínov pre deti a nie je úplne jednoduché sa vo všetkých zorientovať. Najjednoduchším spôsobom, ako vyplniť výživové medzery, sú multivitamínové preparáty obsahujúce komplexné spektrum vitamínov. Takéto preparáty nielenže podporujú celkový zdravotný stav ale tiež môžu pomôcť odvrátiť chronické ochorenie alebo iné zdravotné riziká. Ďalším kľúčovým bodom je voľba prírodného alebo syntetického vitamínového doplnku. Ani v tomto prípade nie je priestor pre váhanie, pretože vitamínové doplnky prírodného pôvodu telo lepšie a hlavne efektívnejšie vstrebáva.

Pozrite si zloženie prípravku Multivitamín – extrakt.
Facebookmail
Facebookmail

O autorovi / 

admin

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené *

Meniny na týždeň:

Dnes je: , čas:  

19.03.2019 ... má meniny Jozef
20.03.2019 ... má meniny Víťazoslav, Klaudius
21.03.2019 ... má meniny Blahoslav
22.03.2019 ... má meniny Beňadik
23.03.2019 ... má meniny Adrián
24.03.2019 ... má meniny Gabriel
25.03.2019 ... má meniny Marián

sledujte nás:

Facebookmail

zdieľanie:

Facebookmail

Posledné komentáre:

  • mojezdravie Poradňa
    Odpovedať na vašu otázku bez poznania podrobnej anamnézy a výsledkov ďalších testov a vyšetrení v prípade leukoencefalopatie nie je možné.…
  • EvaHa Poradňa
    Dobrý den,čo znamená ked mám pozitívnu ANA ++ cytoplazma,leukoenecefalopatia ?

Reklama: