nepriberieme
humor

Prejedajme sa koľko chceme, nepriberieme.

0 343
Už žiadne posilňovne, zbohom drina na bicykli, koniec behania.

Konečne môžeme jesť, koľko chceme, nepriberieme.

Vláda v nočných hodinách na svojom mimoriadnom zasadnutí schválila zrušenie zákona o zachovaní energie. Rozhodnutie bolo jednomyseľné. Zrušenie zákona o zachovaní energie je ďalším darčekom vlády svojim voličom.

Zrušenie zákona vstupuje do platnosti 1. apríla 2017 od polnoci.

Vláda sa týmto krokom rozhodla vyjsť v ústrety svojim voličom, ktorí už roky poukazovali na zastaralý zákon o zachovaní energie a volali po jeho zrušení. Striktné uplatňovanie zákona, ktorého základy boli dané ešte v roku 1673, malo vo svojej pôvodnej forme neblahé sociálne, zdravotné a ekonomické dôsledky nielen na voličov ale aj na ekonomiku štátu. Rozhodnutie je v rámci EU prelomové.

Vláda v odôvodnení poukázala na nešťastnú formuláciu pôvodného zákona ktorá spôsobovala, že všetka nadbytočná energia zo skonzumovanej stravy sa transformovala na tukové zásoby. Do 1.4.2017 bol jediný možný spôsob ako nepribrať, nadbytočnú energiu spáliť únavným a otravným pohybom a športovaním. Priemerná hmotnosť obyvateľov medziročne pravidelne narastala a národ oprávnene poukazoval na neschopnosť vlády riešiť narastajúci problém.

Pre uvedený zákon je ale rizikom možné nepodpísanie prezidentom republiky. V tom prípade by bohužiaľ jeho platnosť skončila o polnoci 1. apríla.

 

Facebookmail
Facebookmail

O autorovi / 

admin

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené *

Meniny na týždeň:

Dnes je: , čas:  

17.10.2019 ... má meniny Hedviga
18.10.2019 ... má meniny Lukáš
19.10.2019 ... má meniny Kristián
20.10.2019 ... má meniny Vendelín
21.10.2019 ... má meniny Uršuľa
22.10.2019 ... má meniny Sergej
23.10.2019 ... má meniny Alojzia

sledujte nás:

Facebookmail

zdieľanie:

Facebookmail

Posledné komentáre:

  • mojezdravie Bromelain + Papain
    Super bromelain + papain je rovnako veľmi účinný enzymatický produkt s vysokým obsahom proteolytických enzýmov z ananásu a papáje, neobsahuje…
  • admin TIBI huba / TIBI kryštáliky
    Takže skutočne len orientačné meranie. Alkohol tester AL-6000, nebol po 6mesiacoch kalibrovaný. Pri fúkaní by mal pípnuť, že už…

Reklama: