zdravie

Letné starosti v skratke

0 206

Infekcie močových ciest.

Letné kúpanie je zradné najmä v tom, že môže ľahko dôjsť k infekcii močových ciest. Mokré plavky potom spôsobujú nečakané oslabenie imunity prechladnutím a tým odštartujú bakteriálnu infekciu.
K prechladnutiu môže tiež dôjsť vďaka výkyvom vnútornej a vonkajšej teploty, používaním klimatizácie alebo prechladnutím „od nôh“.

Vhodné prípravky: Urofit KLAS

Gynekologické výtoky a hnačky.

Kvasinkové a bakteriálne infekcie trápia mnoho žien rôzneho veku. Ťažkosti často prepuknú alebo sa zhoršia po konzumácii sladkostí, bielej múky a kávy, po užívaní antibiotík a následkom letného kúpania. Kvasinky dlhodobo osádzajú črevo a dokážu tiež vyvolať nepríjemné a často aj bolestivé gynekologické ťažkosti, ktoré sa môžu objavovať opakovane.

Hnačky bývajú v lete spôsobené celým radom mikroorganizmov. Letné dobroty vystavené teplu sa vďaka nedostatočnej hygiene, kontamináciou a oslabením črevnej mikroflóry v čreve rýchlo rozmnožia a spôsobujú ťažkosti, ktoré dokážu pekne znepríjemniť dovolenku.

Vhodné prípravky: Super Acidophilus KLAS 10 miliárd, Super Acidophilus Klas 6mld

Suchá a namáhaná koža.

Okrem zimy je tiež leto obdobím, kedy naša koža trpí, je vysušená a namáhaná. Blahodarné účinky nielen na kožu ale aj ostatné bunky majú vitamíny s antioxidačným účinkom ako je vitamín C a E. Ďalším vitamínom, ktorý udržuje zdravie kože, slizníc a zraku je vitamín A.

Ak spojíte tieto vitamíny s esenciálnymi mastnými kyselinami obsiahnutými v klíčkovom oleji, dostatkom čistej vody a ochrannými pomôckami ako sú krémy s vysokým SPF faktorom a slnečné okuliare, môžete si byť istí, že ste pre svoju kožu urobili maximum.

Vhodné prípravky: Klíčkový olej s vitamínmi A, C, E

Facebookmail
Facebookmail

O autorovi / 

admin

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené *

Meniny na týždeň:

Dnes je: , čas:  

16.11.2018 ... má meniny Agnesa
17.11.2018 ... má meniny Klaudia
18.11.2018 ... má meniny Eugen
19.11.2018 ... má meniny Alžbeta
20.11.2018 ... má meniny Félix
21.11.2018 ... má meniny Elvíra
22.11.2018 ... má meniny Cecília

sledujte nás:

Facebookmail

zdieľanie:

Facebookmail

Posledné komentáre:

  • admin TIBI huba / TIBI kryštáliky
    Napríklad prípravok Multivitamín extrakt - tekutý extrakt určený najmä deťom. https://www.mojezdravie.sk/multivitamin-extrakt-tekuty/ Tiež je kvôli hrozným „schvalovačkám“ uvedené:…

Reklama: