Super Bromelain + Papain

Enzýmový doplnok predlžujúci aktívny vek

Obsahuje vysokú dávku enzýmov získaných z ananásu (bromelain) a papáje (papain) s vysokou koncentráciou s koeficientom 1200 GDU.

Prípravok môžete kúpiť v internetovom obchode

Enzýmy rozkladajú našu potravu a umožňujú jej využitie v organizme. Uvoľňujú látky (vitamíny, minerály a aminokyseliny) nevyhnutné pre život a zdravie. Odstraňujú odpadové látky, liečia rany, pacifikujú choroboplodné zárodky. Sú účinné pri mnohých problémoch spôsobených zlým trávením.

Zhruba po tridsiatom roku ľudského života produkcia enzýmov telom rapídne klesá. Organizmus je odkázaný na prísun enzýmov potravou. Enzýmy sa nachádzajú len v surových potravinách a tých je v našom jedálničku veľký nedostatok. Dôsledkom je zlé trávenie, nestrávené bielkoviny, jedovatý odpad.

Hlavné účinky Super Bromelain + Papain:
 • celkovo zlepšuje činnosť pečene, ľadvín a pankreasu
 • je prevenciou proti rakovine
 • pôsobí pri liečbe artériosklerózy, poruchy prekrvenia, celulitídy, bulímie
 • odstraňuje ťažkosti spôsobené zlým trávením: pálenie záhy, plynatosť, zápcha, hnačka, kŕče, zvracanie
 • chráni pred predčasnou vekovou degeneráciou a tak predlžuje aktívny vek
 • hojí rany a zmierňuje bolesť
 • zlepšuje stav pleti a pokožky
 • pomáha pri liečení ľadvinových kameňov a piesku, hypoglykémie (znížení hladiny krvného cukru)
 • obmedzuje hnitie, kvasenie, črevnú toxémiu a dysbiózu v črevách
 • znižuje nadváhu – nárast svalovej hmoty

Vyššie GDU = vyššia účinnosť. Tieto enzýmy natrávia viac ako 700 násobok svojej vlastnej hmotnosti. Jediná tableta Super Bromelain+Papain niekedy vydá za celú krabičku bežných enzýmových preparátov.

Prípravok môžete kúpiť v internetovom obchode

4 komentáre

 1. Veronika 27. novembra 2019 at 23:13 -  Odpovedať

  Prosim o radu.Lekarka mi zistila premnozenie bakterii v crevach a nieco s pankreasom.Dostala som atb a pankreolan.Viem,ze je to velmi nespecificke,no aj tak…vedeli by ste mi,prosim poradit nieco z Vasej ponuky?Srdecne dakujem

  • mojezdravie 1. decembra 2019 at 14:01 -  Odpovedať

   Vaša informácia týkajúca sa vášho zdravotného stavu nie je podrobná a presná. Zrejme ide o infekciu, či premnoženie patogénnych baktérii v tráviacom trakte a s tým súvisiace tráviace tažkosti a narušenú črevnú mikroflóru. Z našich prípravkov vám odporúčam užívať podporne Super Acidophilus plus 6 miliárd v dávke 1 – 0 – 1 tobolka denne a Cesnak s petržlenom v dávke 1 až 2 tabl. denne. Super Acidophilus užívajte vždy v intervale medzi antibiotikami, nie súčasne s nimi. Prírodné prípravky vám odporúčam užívať dlhodobo aj po ukončení liečby. Nezabudnite aj na vhodný stravovací režim. Konzumujte dostatočné množstvo vlákniny, vylúčte ťažké jedlá, tiež cukor a všetky sladkosti, cukrovinky i koláče.

 2. mojezdravie 29. augusta 2019 at 19:06 -  Odpovedať

  Super bromelain + papain je rovnako veľmi účinný enzymatický produkt s vysokým obsahom proteolytických enzýmov z ananásu a papáje, neobsahuje živočíšnu zložku. Jeho účinky sú obdobné ako u produktu Wobenzym. Nejde však o celkom identické prípravky. Super bromelain + papain obsahuje mnohonásobne vyššie dávky bromelainu a papainu a v porovnaní s Wobenzymom je v pomere množstvo a cena výhodnejší. Wobenzym zas obsahuje širšie spektrum enzýmov aj živočíšnu zložku, no dôležitý bromelain i papain v nižšich dávkach. Wobenzym je potrebné užívať v omnoho vyššich dávkach až 30 tabl. denne. Odporúčaná denná dávka u produktu Super Bromelain + papain je 1 až 3 tabl. denne.

 3. Marek 29. augusta 2019 at 14:54 -  Odpovedať

  Dr.Jurkovič liečil rakovinu aj enzymaticky pomocou Tripsin a Chymotrispsin . Jedná sa o veľmi účinný enzymatický produkt. Potom tu máme známy Vobenzym. Vedeli by ste ho porovnať s vašim produktom?

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené *

Meniny na týždeň:

Dnes je: , čas:  

15.07.2024 ... má meniny Henrich
16.07.2024 ... má meniny Drahomír, Rút
17.07.2024 ... má meniny Bohuslav
18.07.2024 ... má meniny Kamila
19.07.2024 ... má meniny Dušana
20.07.2024 ... má meniny Iľja, Eliáš
21.07.2024 ... má meniny Daniel

sledujte nás:

Facebookmail

zdieľanie:

Facebookmail

Posledné komentáre:

Reklama: