Cesnak a petržlen

so zníženým zápachom a dráždením žalúdka

Kombinácia výťažku z účinnejších kanadských odrôd cesnaku a petržlenu. Nezanecháva obvyklý zápach po cesnaku.

Prípravok môžete kúpiť v internetovom obchode
Hlavné účinky cesnaku:

Ničí baktérie a huby (plesne a kvasinky). Má antibakteriálny a antifungicídny účinok. používa sa pri liečení bronchitídy, angíny, a ďalšie choroby horných ciest dýchacích, chrípky.Znižuje hladinu škodlivého cholesterolu. V tejto funkcii môže smelo súťažiť aj s tak účinným prípravkom ako je LKVB6. Je to teda výborná prevencia proti angíne pectoris, infarktu a mozgovým príhodám. Cesnak bráni sklerotickým zmenám tak, že nedovoľuje ukladanie vápnika a cholesterolu na stenách ciev.

Znižuje vysoký krvný tlak a rozširuje cievy, čím napomáha pri ťažkostiach v mozgu, očiach a nohách. Tíši bolesti hlavy a napravuje myslenie i pamäť.

Priaznivo pôsobí pri cukrovke. Napomáha vylučovaniu prebytku cukru z krvi a v niektorých prípadoch môže dokonca znížiť spotrebu inzulínu.

Účinkuje proti cudzopasníkom (hlísty, pásomnice, škrkavky, …) a napravuje črevnú flóru. Potláča tiež napr. veľmi rozšírenú kandidózu. Pôsobí proti disbióze v črevách.

Podporuje pečeňové funkcie a vylučovanie žlče. Výrazne posilňuje trávenie a zabraňuje tak vzniku celého radu problémov.

Spomaľuje proces starnutia.

Môže pacifikovať karcinogény (obsahuje selén a germánium, čo sú dva prvky s významnými antioxidačnými účinkami) a tak predchádzať rakovine.

Hlavné účinky petržlenu:

Neobyčajne priaznivo ovplyvňuje ľadviny a močové cesty. Používa sa pri ľadvinových i močových kameňoch, ľadvinových kolikách, zápaloch ľadvín, močových ciest a prostaty.

Priaznivo pôsobí pri menštruačných problémoch.

Povzbudzuje činnosť čriev a trávenia.

Obsahuje rýchle a dobre stráviteľné stopové prvky a minerály, napr. železo, horčík, meď, draslík.

Vynikajúce dezinfekčné a baktériostatické účinky cesnaku sa využívali v priebehu druhej svetovej vojny na liečbu infikovaných rán. U niektorých rán, ktoré boli zachvátené sneťou, cesnak efektívne zastavil jej postup a gangréna sa oddialila.

V roku 1965, pri veľkej epidémii, ktorá zachvátila Moskvu, tam bolo poslaných 500 ton cesnaku k potlačeniu šírenia nemoci. Preto sa cesnak nazýva aj „ruským penicilínom“.

V Japonsku a Číne sa cesnak používa na liečbu vysokého krvného tlaku po storočia. Japonské ministerstvo liekov a výživy dokonca oficiálne uznáva cesnak ako prostriedok na znižovanie tlaku. Mnoho syntetických liekov na znižovanie tlaku má celý rad vedľajších účinkov. Jedným z nich je mužská impotencia.

Prípravok môžete kúpiť v internetovom obchode

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené *

Meniny na týždeň:

Dnes je: , čas:  

18.06.2024 ... má meniny Vratislav
19.06.2024 ... má meniny Alfréd
20.06.2024 ... má meniny Valéria
21.06.2024 ... má meniny Alojz
22.06.2024 ... má meniny Paulína
23.06.2024 ... má meniny Sidónia
24.06.2024 ... má meniny Ján

sledujte nás:

Facebookmail

zdieľanie:

Facebookmail

Posledné komentáre:

Reklama: