Super Acidophilus

probiotikum

acidophilus-10mldAcidophilus 6mld2 druhy:

– 6mld (6 miliárd baktérii v 1 kapsule)

– 10mld (10 miliárd baktérii v i žuvacej tablete)

Čisto prírodný produkt, probiotikum slúžiace na obnovu črevnej mikroflóry, vyrobený na nemliečnej báze. Obsahom 6 resp. 10 miliárd živých baktérií v 1 kapsule resp. tablete mnoho násobne prekračuje bežný štandard podobných prípravkov. Jedna kapsula Super Acidophilus obsahuje toľko „priateľských“ baktérií“ ako pol tony jogurtu.

Prípravok môžete kúpiť v internetovom obchode

Acidophilus je kultúra baktérií žijúcich v čreve. Sú telu veľmi prospešné. Ak dôjde k ich nedostatku, zmení sa nežiaduco črevná flóra, nastane tzv. disbióza, ktorá má veľmi negatívny dopad na rovnováhu celého organizmu. Premnožia sa patogénne baktérie (napr. enteropatogénne E. coli), huby (Candida) a vírusy, ktoré sa inak v čreve nachádzajú len v malom množstve. Tieto patogénne baktérie spôsobujú v črevách  hnitie, narušujú vstrebávanie živín a syntézu dôležitých vitamínov (vitamín B6, biotín, vitamín K). Črevná stena stráca svoju odolnosť a škodliviny sa cez črevnú stenu dostávajú do celého tela. V dôsledku premnoženia napr.  kvasinky  Candida vzniká tak často sa vyskytujúca kandidóza, pri hubách a plesniach mykóza.

Dôsledky nedostatku probiotických baktérii:

– afty, vaginálne zápaly, zápaly pošvy, zápaly vajcovodov a vaječníkov, kandidóza, mykóza

– bolesti kĺbov, plesňové infekcie na nechtoch a koži

– akné, ekzém a ďalšie kožné zmeny (kožou sa vylučujú toxíny vznikajúce pri črevnej disbióze, ktoré nestačí vylúčiť telo pomocou pečene a ľadvín)

– hnačka a zápcha (častý následok poškodenej črevnej flóry)

– zápach z úst (zápach pochádza priamo z rozkladajúcich sa zvyškov potravy v črevách, takže proti nemu nepomáhajú ústne vody ani spreje)

– alergia (niektoré premnožené hnilobné baktérie produkujú histamín a ten spôsobuje alergiu)

– Crohnova choroba (závažné zápalové ochorenie čriev = bolesti brucha, kŕče, chudokrvnosť, únava, strata hmotnosti)

– nafukovanie (signalizuje zle trávenie cukrov, celulózy a hnitie bielkovín)

– rakovina hrubého čreva ( ako prevencia vzniku ochorenia)

– bolesti hlavy, depresie, únava, nesústredenosť, podráždenosť, neurózy (zaplavenie mozgu toxínmi, baktériami, vírusmi a plesňami)

– túžba po sladkom (spôsobená patogénnymi kvasinkami odčerpávajúcimi cukor)

Nedostatok prospešných črevných baktérií vzniká najčastejšie ich likvidáciou antibiotikami. Ďalej zdravú črevnú flóru ničí: chemoterapia, steroidy, kortiikoidy, antikoncepčné tablety a ďalšie syntetické liečivá, stres a vyčerpanosť, cukor, alkohol, plesne.

Kvasinka Candida, ktorá pri črevnej disbióze črevo väčšinou postihne, vylučuje jedy, ktoré ničia bunky. Jedy poškodzujú psychiku, preťažujú imunitný systém (hlavne lymfatické uzliny, kde sa potom tvoria nádory).

Keď jedy, ktoré vylučujú hnilobné baktérie trvalo dráždia črevnú stenu je veľká pravdepodobnosť vzniku nádoru. (Rakovina hrubého čreva je u nás najrozšírenejším druhom rakoviny.)

Prípravok môžete kúpiť v internetovom obchode

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené *

Meniny na týždeň:

Dnes je: , čas:  

15.07.2024 ... má meniny Henrich
16.07.2024 ... má meniny Drahomír, Rút
17.07.2024 ... má meniny Bohuslav
18.07.2024 ... má meniny Kamila
19.07.2024 ... má meniny Dušana
20.07.2024 ... má meniny Iľja, Eliáš
21.07.2024 ... má meniny Daniel

sledujte nás:

Facebookmail

zdieľanie:

Facebookmail

Posledné komentáre:

Reklama: