Poradňa MojeZdravie

– svoju otázku môžete pridať ako nový „komentár“ na stránke dole

– pred položením otázky skúste pozrieť, či odpoveď nenájdete medzi staršími otázkami, aktuálne je ich cca 300

– poradňa tohoto servera je tematický zameraná hlavne na prírodné prípravky, pred položením otázky zvážte, či Váš problém sem zapadá
– na otázky typu „napíšte mi niečo o vykĺbení kolena“ neodpovedáme a tieto otázky mažeme. Odpoveď si viete nájsť aj sami pomocou Googla.
– v prípade problémov ako napr. bolesti brucha navštívte lekára a nechajte si problém diagnostikovať. Až potom Vám môžeme poradiť prírodnú liečbu.

!!! Odpovede na otázky na tejto stránke vychádzajú z praxe a skúseností a nemôžu nahradiť osobnú konzultáciu u odborníka. !!!

709 komentárov

 1. Alexander 4. apríla 2012 at 21:15 -  Odpovedať

  Po jedle bolesť v nad brušku, plynatosť, bolesť pri rebrách nafúknutie.

  • mojezdravie 5. apríla 2012 at 21:17 -  Odpovedať

   Odporúčam vám zmenu v stravovaní. Nekonzumujte tučné a kalorické jedlá, obmedzte sladkosti, stravu prijímajte v malých porciách, dodržujte najmenej 3-hodinové intervaly medzi jedlami, pite dostatočné množstvo čistej vody.

   Na skvalitnenie procesu trávenia vám odporúčam Super Bromelain + papain v dávke 1 – 1 – 1 tabl. denne s jedlom a LKVB6 v dávke 1 – 0 – 1 tabl. denne pred jedlom.

   LKVB6 reguluje trávenie a detoxikuje črevo, Super Bromelain + papain rovnako podporí trávenie a bude pôsobiť proti plynatosti a zahnívaniu potravy v hrubom čreve.

   V prípade, že v priebehu 2 – 3 mesiacov nedôjde k zlepšeniu vašich zdravotných ťažkostí, odporúčam návštevu lekára a odborné vyšetrenie.

 2. Erika 29. marca 2012 at 21:10 -  Odpovedať

  Dobrý deň, som v 5. mesiaci tehotenstva a zistili mi piesok v žlčníku. Čím by som mohla napomôcť k jeho vyplaveniu? Ďakujem

  • mojezdravie 30. marca 2012 at 21:12 -  Odpovedať

   Vzhľadom na graviditu neodporúčam žiadne ani prírodné postupy, vždy je tu aj riziko upchania žlčovodov, čo by mohlo znamenať vážne komlikácie. Odporúčam konzultovať s lekárom.

 3. darina 29. marca 2012 at 21:04 -  Odpovedať

  LKVB 6- chcem sa spýtať – mám zníženú funkcie št. žľazy( autoimúnna porucha)- beriem Eutyrixin 75-1x denne.

  Ako mi doporučujete brať LKVB- mám nadváhu 70/165cm, chudokrvnosť, zvýšený chol….,

  Rada by som upravila hmotnosť, a pomohla imunite

  Ďakujem

  • Milan Peterka, zdrav. poradca 30. marca 2012 at 21:06 -  Odpovedať

   Odporúčam nasadiť trojmesačnú prírodnú liečbu. Po troch mesiacoch si nechajte urobiť krvné testy a výsledky mi napíšte, aby som mohol terapiu korigovať.

   Užívajte Super Bromelain + Papain v dávke 2 – 2 – 2 tabl. 45 min pred jedlom, Klíčkový olej s vitamínmi v dávke 1 – 1 – 1 tobol. pred jedlom a Mykoimun Klas v dávke 1 – 0 – 1 tobol. pred jedlom.

   Kombinácia prírodných prípravkov ovplyvňuje priaznivo autoimunitný zápal štítnej žľazy a zároveň prispieva k celkovému posilneniu a regenerácii organizmu.

  • mojezdravie 30. marca 2012 at 21:08 -  Odpovedať

   Nezabúdajte ani zmenu životosprávy, úpravu stravy a pravidelný pohyb.

 4. Rozalia Ferencziova 26. marca 2012 at 21:01 -  Odpovedať

  Dobry den!Chcela by som sa opytat,ze kt vyrobky by som mala objednat ked pouzivam L thyroxin 75 (zniz.sz)a tiez mam aj chronicky zapal stit.zlazy…Mam 33 rokov a nadvahu priblizne 15 kg…a teraz asi 3 tyzd. som dostala aj tabletky na alergiu Cezera.Vopred Vam dakujem za informaciu.S pozdravom Rozka

  • Milan Peterka, zdrav. poradca 30. marca 2012 at 21:03 -  Odpovedať

   Odporúčam vám nasadiť kombináciu prírodných prípravkov: Super bromelain + papain v dávke 1 – 1 – 1 tabl. 45 min. pred jedlom, Super Acidophilus Klas 10 miliárd v dávke 1 – 0 – 0tabl. denne pred jedlom cmúľať a Klíčkový olej s vitamínmi v dávke 1 – 0 – 2 tobol. pred jedlom.

   Prírodné prípravky užívajte súčasne s úpravou stravy do stanoveného úbytku hmotnosti. Kombinácia prípravkov podporuje liečbu štítnej žľazy a ovplyvňuje alergiu.

 5. Lubka Sekanova 26. marca 2012 at 20:58 -  Odpovedať

  Menstruaciu mam od 14 rokov, nikdy som ju nemala pravidelnu, asi v 16 rokoch mi doktor odporucil antikoncepciu na upravenie. Tu som raz za 2 roky vysadila, pretoze som ju nechcela brat dlhodobo. No po vysadeni sa mi menstruacia neupravila. Momentalne zas beriem ATK, no chcela by som to riesit skor prirodnymi pripravkami. Podla doktora mam nedostatok zenskych hormonov. Da sa tento problem vyriesit Vasimi pripravkami ?

  • mojezdravie 28. marca 2012 at 21:00 -  Odpovedať

   Užívajte Balancer Klas v dávke 1 – 1 – 1 tabl. denne pred jedlom a Klíčkový olej s vitamínmi v dávke 1 – 1 – 1 tobol. denne pred jedlom.

   Počas liečby prírodnými prípravkami ATK neužívajte.

   Po 2-3 mesiacoch môžte dávkovanie prípravku Balancer Klas znížiť postupne na 2 až 1 tabl. denne podľa aktuálneho stavu.

   Prírodné prípravky užívajte dlhodobo.

 6. Mariana 25. marca 2012 at 19:45 -  Odpovedať

  Dobrý deň prajem.Po dobrej osobnej skúsenosti z vašimi prípravkami sa na vás obraciam s prosbou o radu pre moju maminu.Chcela by som jej pomôcť a kúpiť jej niečo zdravé od vás čo by jej pomohlo pri jej problémoch.Zhruba pred rokom jej bol zistený chronický zápal žalúdka spôsobený prítomnosťou HB.ten bol preliečený ale bolesti v epigrasiu pretrvávaju aj keď nie tak často zhruba každé 3 mesiace ju to chytí a bolesti je držia 10 až 14 dní.Vtedy neje len varené zemiaky bez masla,sucháre a piškoty.Pri poslednej kontrole na gastre jej boli zistené kamienky na žlčníku a slabší zápal pankreasu,ktorý vraj môže spôsobiť zle pracujuci žlčník aspoň tak jej to lekár vysvetlil.Nalieva sa repíkovím čajom ktorí jej robí dobre a Acidophilus užíva už od oktobra 2011.Čo by ste mi poradil aby som jej kupila a uľahčila jej trápenie?Čítala som vaše rady a pozdáva sa mi LKVB6 len neviem či sa z toho nechudne a mamka je dosť chudá a Betavital môže užívať keď nemá jednu ľadvinu a druhá pracuje na 60%?

  • mojezdravie 26. marca 2012 at 19:47 -  Odpovedať

   Váš lekár má pravdu. Príčinou zdravotných ťažkostí vašej mamičky sú žlčníkové kamene, ktoré je nevyhnutné čím skôr odstrániť aj vzhľadom na začínajúce komplikácie – zápal pankreasu. Odkladanie operačného zákroku môže zdravotný stav len veľmi skomplikovať. Dnes môže podstúpiť laparoskopický zákrok, ktorý pri vážnejších komlikáciach už nebude možný.

   Z našich prípravkov je pre mamičku vhodný Super Acidophilus klas 10 miliárd v dávke 1 – 0 – 1 tabl. denne cmúľať nalačno LKVB6 v dávke 1 – 0 – 1 tabl. denne pred jedlom, Betavital v dávke 1 – 0 – 1 kávová lyžička denne pred jedlom a na zlepšenie trávenia a podporu pankreasu Super Bromelain + papain v dávke 1 – 1 – 1 tabl. denne s jedlom.

   Betavital podporí žalúdok a svojim krv čistiacim účinkom bude nápomocný aj ľadvinám.

   Kombináciu prírodných prípravkov odporúčam vašej mamičke užívať pred aj po operačnom zákroku (vynimajúc obdobie bezprostredne pred a po operácii) až do vymiznutia ťažkostí.

 7. Jana 25. marca 2012 at 19:42 -  Odpovedať

  Dobrý deň,

  chcela by som sa opýtať, ktorý prípravok je vhodný na zrýchlenie metabolizmu. Mám 162 cm a váhu 54 kg, ale chcela by som váhu znížiť aspon o 3 kg. Nejem sladé ani pečivo, či vysmážané jedlá, cvičím 5 x do týždna minimálne 60 minút. väčšinou beh, orbitrec, korčule, stacionárny bicykel. No váha sa ani len nepohne.

  Ďakujem za odpoveď

  • mojezdravie 26. marca 2012 at 19:44 -  Odpovedať

   Vo vašom prípade nejde o nadváhu. Vaše BMI je normálne, preto znižovanie hmotnosti nie je ľahké a je na zváženie, či vôbec potrebné.

   Chvályhodný je však váš životný štýl, v ktorom určite zotrvajte aj naďalej.

   Pokiaľ však predsa len chcete podporiť metabolizmus, vyskúšajte LKVB6 v dávke 1 tabl. denne pred jedlom.

 8. EDI 22. marca 2012 at 19:38 -  Odpovedať

  DOBRY,SOM VELMI SMUTNA.VSETKO ZACALO ZE SOM ZACALA PRIBERAT AJ KED SOM MALA ZDRAVU VYZIVU AJ CVICILA A ZACALA MAT CHLPY NA BRADE.ZISTILI MI ZE MAM STITNU ZLAZU,ALE HOCIAKO DAVAM POZOR ,CVICIM STALE PRIBERAM,SOM MLADA BABA A NESTASTNA Z TOHO,KEDZE PREDTIM SOM NEMALA TAKE PROBLEMY AJ KED SOM VOBEC NEDAVALA POZOR CO JEM A ANI NECVICILA.CHCELA BY SOM SVOJU POVODNU VAHU TO JE 60KG,SCHUDNUT MUSIM 20KG,PORADTE MI.

  • mojezdravie 23. marca 2012 at 19:41 -  Odpovedať

   Vo vašom prípade má obezita vzťah k ochoreniu štítnej žľazy a teda sa musíte s nadbytočnými kilogramami popasovať komplexne zameraným ozdravným programom.

   Pri liečbe obezity je najprv nutné zmeniť jedálniček, stravovať sa 5 x denne malé porcie a pravidelne zachovať kvalitné raňajky, medzi jedlami dodržiavať minimálne trojhodinové intervaly a vylúčiť zo stravy tučné, mastné, sladké a kaloricky výdatné jedlá.

   Následne je nutné zvýšiť pohybovú aktivitu najmenej 30 min. každý deň cvičiť alebo sa venovať pohybovej aktivite (plávanie, bicyklovanie, chôdza, beh a pod.).

   Po splnení týchto podmienok pridávame prírodné prípravky: LKVB6 v dávke 3 x denne jednu tabletu pred jedlom, Super Bromelain + papain v dávke 1 – 1 – 1 tabl. denne s jedlom a Klíčkový olej s vitamínmi v dávke 1 – 1 – 1 tobol. denne pred jedlom.

   LKVB6 veľmi účinne harmonizuje metabolizmus organizmu a tým prispieva k rýchlejšiemu odbúravaniu nadbytočných tukov a kalórii. V dôsledku zmeny stravy a zapojenia pohybovej aktivity, potom pôsobí ako akcelerátor týchto procesov.

   LKVB6 užívajte 3 – 6 mesiacov, v závislosti na úbytku hmotnosti.

 9. Iva 21. marca 2012 at 19:23 -  Odpovedať

  Dobrý deň práve som si objednala u vás prípravky na zlý cholesterol LKVB6 cesnak a petržlen a Kličkový olej mám hodnotu zleho cholesterolu až 6,9 norma je do 3..chcela by som vedieť či som objednala správne a ako dlho treba užívať aby boli dobré výsledky….mám aj problemy s travením mohli by mi tieto prípravky pomoct?? dakujem iva

  • mojezdravie 23. marca 2012 at 19:25 -  Odpovedať

   Vybrala ste si veľmi správne. Užívajte LKVB6 1 – 1 – 1 tabl. denne pred jedlom, Klíčkový olej s vitamínmi v dávke 1 – 1 – 1 tobol. denne pred jedlom a Cesnak s petržlenom v dávke 1 – 0 – 1 tabl. denne pred jedlom.

   V prípade pretrvávajúcich tráviacich ťažkostí doplňte kombináciu prírodných prípravkov o Super Bromelain + papain v dávke 1 – 1 – 1 tabl. denne s jedlom.

   Kombináciu prípravkov užívajte najmenej po dobu 2 – 3 mesiacov, následne podľa výsledkov.

   Zo stravy vylúčte tučné jedlá, údeniny a sladkosti. Odporúčam vám stravu bohatú na fermentujúcu vlákninu (zelenina a ovocie), ktorá viaže cholesterol a pomáha ho telu vylučovať. Denne konzumujte jablkovú kašu.

 10. Simona 21. marca 2012 at 19:21 -  Odpovedať

  Mohli by ste mi prosim poradit ktore pripravky by boli pre mna vhodne? Mam tazkosti s travenim. Mala som v minulosti zaludocny vred. Momentalne mam len zvysenu produkciu kyselin. Zlcnik mi pracuje na 20%. Casto ma boli hlava z jedla alebo ak nejem. Najviac ma vsak trapi neprijemny zapach z ust. Dakujem za radu!

  • mojezdravie 23. marca 2012 at 19:22 -  Odpovedať

   Užívajte Betavital v dávke 1 – 1 – 1 kávová lyžička denne pred jedlom, LKVB6 v dávke 1 – 0 – 1 tabl. denne pred jedlom a Super Acidophilus Klas 10 miliárd v dávke 1 – 0 – 1 tabl. denne nalačno cmúľať.

 11. Katarína 16. marca 2012 at 19:05 -  Odpovedať

  Dobry den,

  mam problem s bolestivou a svrbiacou pokozkou na hlave, tam ma to boli najviac. Ale svrbi na cele telo, na tvari hlavne okolo obocia. Neviem co s tym. Dermatolog mi nevedel pomoct. Po jedle mam vzdy nafuknute brucho, mam akne na tvari aj na chrbte, a strasne mi padaju vlasy. Vyskusala som vitaminove doplnky, kazdy den jem vela ovocia a zeleniny, ale ta bolest pokozky vo vlasoch sa zhorsuje. Za posledny rok a pol som bola velakrat chora a 4x som jedla antibiotika. Viete mi prosim poradit, co by mi pomohlo na to svrbenie hlavy a celeho tela?

  Dakujem velmi pekne.

  • Milan Peterka, zdrav. poradca 21. marca 2012 at 19:06 -  Odpovedať

   Pri vašich ťažkostiach odporúčam: užívajte Imuno C komplex v dávke 1 – 1 – 1 tabl. denne nalačno, Klíčkový olej s vitamínmi v dávke 2 – 2 – 2 tobol denne pred jedlom a LKVB6 v dávke 0 – 0 – 1 tabl. denne pred jedlom.

   Prírodné prípravky užívajte do vymiznutia ťažkostí (svrbenia).

 12. Katarína 16. marca 2012 at 18:53 -  Odpovedať

  Dobry den,

  mam problem s bolestivou a svrbiacou pokozkou na hlave, tam ma to boli najviac. Ale svrbi na cele telo, na tvari hlavne okolo obocia. Neviem co s tym. Dermatolog mi nevedel pomoct. Po jedle mam vzdy nafuknute brucho, mam akne na tvari aj na chrbte, a strasne mi padaju vlasy. Vyskusala som vitaminove doplnky, kazdy den jem vela ovocia a zeleniny, ale ta bolest pokozky vo vlasoch sa zhorsuje. Za posledny rok a pol som bola velakrat chora a 4x som jedla antibiotika. Viete mi prosim poradit, co by mi pomohlo na to svrbenie hlavy a celeho tela?

  Dakujem velmi pekne.

  • Milan Peterka, zdrav. poradca 21. marca 2012 at 18:55 -  Odpovedať

   Pri vašich ťažkostiach odporúčam: užívajte Imuno C komplex v dávke 1 – 1 – 1 tabl. denne nalačno, Klíčkový olej s vitamínmi v dávke 2 – 2 – 2 tobol denne pred jedlom a LKVB6 v dávke 0 – 0 – 1 tabl. denne pred jedlom.

   Prírodné prípravky užívajte do vymiznutia ťažkostí (svrbenia).

 13. Katka 14. marca 2012 at 18:51 -  Odpovedať

  Dobrý deň, chcela by som sa opýtať aký prípravok by som mala užívať.Mám endometriozne cysty na vaječníku a mám ísť na operáciu, najradšej by som sa jej vyhla. Ďalší problem je že potrebujem schudnúť, cvičenie mám od lekára momentálne zakázané.Prosím poradte mi.

  Ďakujem Vám za radu.

  • Milan Peterka, zdrav. poradca 14. marca 2012 at 18:52 -  Odpovedať

   Pri endometrioze vám odporúčam dlhodobé užívanie Super Bromelain + Papain v dávke 2 – 2 – 2 tabl. denne 45 min. pred jedlom a na podporu chudnutia užívajte LKVB6 v dávke

   1 – 1 – 1 tabl. denne po jedle.

 14. andrea 9. marca 2012 at 18:48 -  Odpovedať

  Dobry den.Rada by som chcela vediet ktory produkt by som mohla uzivat .Mam hypotyreoza stitnej zlazi.uzivam el-thyroxin 75 a 25 mg jeden krat denne.asi zabral ale pribrala som dost na stehnach a necitim sa dobre.mam aj nizsi tlak 110/65.poradte mi prosim. andrea

  • mojezdravie 14. marca 2012 at 18:50 -  Odpovedať

   Užívajte LKVB6 v dávke 1 – 1 – 1 tobol. denne pred jedlom a Klíčkový olej s vitamínmi v dávke 1 -1 – 1 tobol. denne pred jedlom.

   Pite dostatočné množstvo čistej vody denne 2-3 l.

   Odporúčam aj úpravu stravy a pravidelný pohyb, najmenej 30-40 min. rýchlej chôdze, bicyklovania, plávania… denne.

 15. Magda 9. marca 2012 at 18:46 -  Odpovedať

  Dobrý večer, chcela by som sa spýtať či existuje niečo na vylepšenie pamäte spojenej so sústredením sa 8 ročnému chlapcovi bez nejakých liekov naordinovaných psychiatrickým lekárom . Ďakujem

  • Milan Peterka, zdrav. poradca 14. marca 2012 at 18:47 -  Odpovedať

   Pre vášho chlapca na podporu myslenia a sústredenia odporúčam užívanie Klíčkového oleja s vitamínmi v dávke 1 – 0 – 1 tobol. denne pred jedlom dlhodobo.

 16. Mato 28. februára 2012 at 18:44 -  Odpovedať

  Dobry den som celiatik 2 roky a dodrziavam dietu no napriek tomu mam zaludocne tazkosti ako napr. palenie zahy spojenim so suchym drazdivym kaslom, tazoba na zaludku po jedle a rano,nafukovanie a zapachajuci dych.Na čele a tvari sa my objavuju dost casto vyrazky.Co by ste my odporucili?Dakujem za odpoved.

  • mojezdravie 1. marca 2012 at 18:45 -  Odpovedať

   Na zlepšenie vašich ťažkostí vám odporúčam podporne užívať Betavital v dávke 1 – 1 – 1 čajová lyžička denne pred jedlom a Super Acidophilus Klas 10 miliárd v dávke 1 – 1 – 1 tabl. denne cmúľať nalačno a pre zosilenie účinku môžte pridať aj Super Bromelain + papain v dávke pol tablety 3x denne vždy s jedlom. Prírodné prípravky užívajte dlhodobo, najmenej však 2 – 3 mesiace. Dávkovanie môžte postupne v prípade zlepšenia ťažkostí znížiť.

   Nezabúdajte na prísnu bezlepkovú diétu, vhodná je aj delená strava.

 17. Peter 28. februára 2012 at 18:42 -  Odpovedať

  Dobrý deň, chcel by som sa Vás spýtať či môžem užívať kličkový olej spolu s Gingio? Ďakujem

  • mojezdravie 11. marca 2012 at 18:43 -  Odpovedať

   Áno, prípravky môžte kombinovať a užívať súčasne.

 18. zlatica 27. februára 2012 at 18:40 -  Odpovedať

  Chcem vas poprosit o radu trpim naduvanim a mam problem z vyprazdnovanim. Co by som mala pouzivat na odstranenie tychto problemov? Dakujem

  • mojezdravie 1. marca 2012 at 18:41 -  Odpovedať

   Vyprázdňovanie ovplyvňuje mnoho faktorov. Medzi ne patrí

   nevhodná skladba stravy, užívanie niektorých liekov, psychologické faktory, zlá peristaltika, tzv. lenivé črevá u starších ľudí – potrebný je pohyb, masáž brucha.

   Významnú úlohu zohráva príjem tekutín (normálne vyprázdňovanie si vyžaduje 2 až 3 litre tekutín za deň), pri zápche i viac.

   Dôležitý je i nácvik defekčného reflexu, rovnaký čas a pravidelnosť pri vyprázdňovaní.

   Odporúčam vám konzumovať v dostatočnej miere zeleninu, ovocie, hl. jablká, sušené slivky, ďalej vlákninu, celozrnné potraviny atď.. Kopcovitú čajovú lyžičku ľanových semienok zalejte, nechajte niekoľko hodín postáť v pohári vody a potom vypite. Obmedziť treba príjem mäsa a mäsových výrobkov. Vhodná je delená strava.

   Na zlepšenie vyprázdňovania a proti nadúvaniu užívajte LKVB6 v dávke 1 – 0 – 1 tabl. denne pred jedlom a Super Bromelain + papain v dávke 1 – 1 – 1 tabl. denne s jedlom.

 19. Františka 27. februára 2012 at 18:38 -  Odpovedať

  Rozhodla som sa pre užívanie Mykoimun Klas na posilnenie imunity. Môžem brať Mykoimun aj s Imuno C komplex a Super Acidophilus? Ďakujem.

  • mojezdravie 27. februára 2012 at 18:39 -  Odpovedať

   Áno, prípravky Mykoimun Klas, Imuno C komplex a Super Acidophilus plus 6 aj 10 miliárd môžte kombinovať a sú vhodné na dlhodobé užívanie.

 20. Lenka 27. februára 2012 at 18:35 -  Odpovedať

  Dobry den. Asi pred siestimy rokmi som sa liecila na helikobactera pyroli. Vsetko bolo v poriadku narodila sa mi dcerka ma 3 roky a teraz syncek ma 3 mesiace a mam pocit ze sa mi HP znova vratil. Zasa prezivam tie iste krce ako predtym nepali ma zaha nevraciam neni mi zle len tie krce v hornej casti zaludka presne ako predtym. Chcem sa vas opytat co by ste mi odporucili aku liecbu kedze synceka este dojcim a chcela by som v tom pokracovat co najdlhsie je vobec nieco co by som mohla uzivat pocas dojcenia? Dakujem

  • mojezdravie 27. februára 2012 at 18:37 -  Odpovedať

   Veľmi vhodná podporná liečba pri HP je užívanie kombinácie prírodných prípravkov Betavital v dávke 1 – 1 – 1 kávová lyžička denne pred jedlom a Super Acidophilus Klas 10 miliárd v dávke 1 – 1 – 1 tabl. denne cmúľať nalačno, neskôr v prípade dlhodobého užívania stačí 0 – 0 – 1tabl. denne.

   Prípravky sú vhodné aj pre gravidné a dojčiace mamičky.

1 2 3 17

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené *

Meniny na týždeň:

Dnes je: , čas:  

04.03.2024 ... má meniny Kazimír
05.03.2024 ... má meniny Fridrich
06.03.2024 ... má meniny Radoslav, Radoslava
07.03.2024 ... má meniny Tomáš
08.03.2024 ... má meniny Alan, Alana
09.03.2024 ... má meniny Františka
10.03.2024 ... má meniny Bruno, Branislav

sledujte nás:

Facebookmail

zdieľanie:

Facebookmail

Posledné komentáre:

 • Dominika Poradňa
  Dobrý deň, mám 35 rokov a som tehotná, chcem sa spýtať či možem brať Multivitamíny s vitamínmi a enzínmi. Ďakujem…

Reklama: