zdravie

Menopauza z tej veselšej stránky

0 342

Základom tohto netypického príspevku bol preposlaný mail (odchytený niekde na nete) od mne milej osôbky s podtextom „bez srandy “. Tak neviem, čoby muž, mám právo brať to s humorom? Snáď mi bude odpustené.

Nuž a ak má byť aspoň úvod vážny, v období menopauzy na ťažkosti rôzneho druhu pomáha kombinácia LKVB6Klíčkového oleja. Výborný, priam stvorený za týmto účelom je však prípravok Balancer. Kto ho vyskúšal, dá mi za pravdu.

A teraz spomínaný mail prakticky bez úpravy. Alebo ako by povedal klasik, príspevok nemusí vyjadrovať názor redakcie.

 

 Toto je LEN pre ŽENY!!!! Nikto iný by nevedel pochopiť…

 

Nedávno som sledovala televízne relácie, v ktorých veľmi naliehali na fakt, že štyridsiatka je pre ženy veľmi pekný vek. No a minulý týždeň som videla zase ďalšiu reláciu, v ktorej pán Oprav presviedčal, aké príjemne je obdobie menopauzy … menopauza01

Búúúúúúúúúúúúúú!

menopauza02 Skutočne som sa nad tým zamyslela a došla som k nasledujúcemu záveru. Či už máte 40, 50 alebo 60 rokov, určite sa v ňom spoznáte.
Menopauza je keď rast chlpov na našich nohách zrazu spomalí a to nám dá viac času starať sa o naše nové fúziky na tvári. menopauza03
menopauza04 V menopauze už ženy nemajú svalnaté paže, ale zjaví sa nám jemná ovisajúca kožtička pod pazuchou. V žiadnom prípade už nepatrime do kategórie žien, ktoré si môžu dovoliť nosiť blúzočky bez rukávov, vyzeráme skôr ako lietajúce obludy. Z jedného stromu na druhý.
Menopauza je keď môžeme stáť pred zrkadlom a dokážeme vidieť náš zadok bez toho aby sme museli otočiť hlavou. menopauza05
menopauza06 Menopauza je keď ideme na mamografiu a v tej chvíli si uvedomujeme, že je to jediná chvíľa keď nás žiadajú, aby sme sa dali do „topless“.
Menopauza je keď nás pochytí strašná túžba chytiť a zatriasť s jednou z tých mladučkých dievčat s pevným telom a zrevať: „Počuj zlato aj rímske impérium bolo zničene a to je to, čo sa jedného dňa stane aj tebe!“ menopauza07
menopauza08 Menopauza nám dá možnosť pochopiť, že život nám daroval naše krivky a my v tom období sedíme na tých najtučnejších.
Menopauza je keď vidíme nášho syna ako sa blbo hojdá z jednej nohy na druhú s mobilom v ruke nemajúc nás ani v ri.. a my si povieme: „Tak pre toto som ja akceptovala zhovädiť si TELO!!!“ menopauza09
menopauza10 V menopauze začíname strácať pamäť, a fakt je že jediná vec, ktorú dokážeme udržať je voda (v našom tele samozrejme).
V menopauze začíname viac uvažovať a kladieme si otázky ako… Čo je vlastne život? Prečo som tu? Koľko zmrzliny môžem ešte zjesť, aby som si nezhovädila už moju aj tak dobabranú pečeň? menopauza11
menopauza12 V každom prípade toto obdobie nám dá aj možnosť dokázať oceniť naozaj to, čo je nám najdrahšie.Je pravda že náš decolté začína ovísať, že máme otrasne veľké boky a dvojitú bradu, ale naši najbližší ktorých milujeme viac ako samé seba nám vedia skutočne vyplniť naše prázdne dni.
Dokážeme si vymeniť názory s telom, ktoré sme mali kedysi a ktoré máme dnes? menopauza13

 

Bude to asi tak, možno naše telo sa jednoducho musí rozšíriť aby sa doň vmestili všetky vedomosti, všetka láska a zdravý rozum, ktorý sme za tie roky nadobudli.

menopauza14

Toto je môj názor a budem sa ho pevne držať!

Facebookmail
Facebookmail

O autorovi / 

admin

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené *

Meniny na týždeň:

Dnes je: , čas:  

15.07.2024 ... má meniny Henrich
16.07.2024 ... má meniny Drahomír, Rút
17.07.2024 ... má meniny Bohuslav
18.07.2024 ... má meniny Kamila
19.07.2024 ... má meniny Dušana
20.07.2024 ... má meniny Iľja, Eliáš
21.07.2024 ... má meniny Daniel

sledujte nás:

Facebookmail

zdieľanie:

Facebookmail

Posledné komentáre:

Reklama: